Четвер, 15.11.2018, 05:15



Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
В 2015 році вихованці Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості отримали ряд нагород:

з/п

Назва заходу

Місце проведення

Кількість учасників

Результативність

1

Обласна виставка- конкурс «Різдвяна писанка»

 

м. Харків,

КЗ «ХОПДЮТ»

9

ІІ місце – Кочієру Дар’я, вихованка народознавчого гуртка (Керівник Коношко Г.Г.)

2

Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

м. Харків,

КЗ «ХОПДЮТ»

3

грамота оргкомітету за активну участь нагороджена Васильєва Дар’я, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Кегичівського БДЮТ (керівник Борсук З. І.);

3

Обласна фотовиставка «Територія пригод - 2014»

м. Харків,

КЗ «ХОПДЮТ»

25

Квока Анастасія, учениця Кегичівського ліцею, нагороджена грамотою оргкомітету за активну участь.

4

Обласний етап конкурсу учнівських робіт Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»

м. Харків, КЗ «ХОСЮТ»

19

Група учнів Бесарабівського НВК «Юний мандрівник» (к.р. Баткіна В.В.) - переможці;  група учнів 6 класу Кегичівського ліцею (к.р. Данько О.М.), група учнів Вовківської ЗОШ І-ІІ ст. «Оберіг» (к.р. Петровська Н.В.),Боса Єлизавета учениця 9 класу Новопарафіївського НВК (к.р. Кравчук Л.В.) – лауреати обласного етапу.

5

І (заочний) тур ХХХІХ обласної олімпіади юних геологів Харківщини.

 

м. Харків, КЗ «ХОСЮТ»

7

Готра Оксана, учениця 9 класу Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.; Рудь Артем, учень 8 класу Кегичівського ліцею; Саргасян Маріання, учениця 10 класу Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. – переможці І заочного туру.

6

Обласна військово-патріотична акція учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»

м. Харків, КЗ «ХОСЮТ»

13

Тищенко Галина учениця Бесарабівського НВК (к.р. Юсова І.В.), Лобунець Костянтин та Пахомов Владислв учні Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст. (к.р Романська К.І.), Зацепіна марина учениця Власівського ЗНВК (Коробка О.В.) – грамоти за активну участь.

7

Обласна виставка- конкурс «Українська Великодня писанка»

 

м. Харків,

КЗ «ХОПДЮТ»

3

І місце, вихованці народознавчого гуртка «Скриня» (керівник Коношко Г.Г.)

8

Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

м. Харків, КЗ «ХОСЮТ»

8

Гусак Віталій, Ізотов Олександр, Лазуренко Владислав - І місце на туристській смузі перешкод;

Бондаренко Андрій, Івер Ігор -ІІ місце в конкурсі «Відун»; Команда Кегичівського району «Чайка» - ІІІ місце в конкурсі «Як це було»

9

Всеукраїнський збір активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2014: Хортиця».

м. Запоріжжя

8

Лазуренко В.-І місце в особистому заліку на етапі «Стрільба з пневматичної зброї»

10

Міжнародний фестиваль-конкурс «Барвистий віночок»

 м. Дніпропетровськ

 2

Ульянова Катерина, вихованка народознавчого гуртка «Скриня» (к.р. Коношко Г.Г.) – лауреат І ступеня в номінації «Витинанка»; Мосолкова Ольга вихованка народознавчого гуртка «Скриня» (к.р. Коношко Г.Г.) – лауреат І ступеня в номінації «Художній розпис»


Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту









Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz